Для поранених військових, які проходять лікування на Рівненщині, організували риболовлю у селі Кустин. Таке дозвілля для військових влаштували волонтери, учасники спільноти "Рибалки Рівненщини" та члени обласної федерації риболовного спорту. Військові розповіли Суспільному про свої враження від такого відпочинку.
Половити рибу до Кустина приїхали 22 поранені бійці, які зараз проходять лікування у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.


Військовослужбовець Андрій востаннє був на риболовлі на початку 2000-х років. У Кустині чоловік упіймав першу рибу — краснопірку. Свій улов боєць сфотографував, щоб надіслати світлину рідним.
"Це дійсно дуже приємно. Напевно, першу рибу я залишу, далі, якщо буде більша, то відпускатиму. Перший виїзд на природу за стільки місяців. Після лікарняних стін — дуже файно. 1 січня орки привітали з новим роком. Поранення було важким, перелом обох ніг. З першого дня по лікарнях: реабілітації, операції. Важкувато трохи, але найстрашніше уже позаду. Залишилось дочекатись, коли поставлять уже на ноги", — говорить Андрій.
Андрію вдалося спіймати карася вагою понад 300 грамів.

Боєць Олександр родом із Запорізької області. Боєць каже, що захоплювався риболовлею ще до війни:
"Це такий метод, аби відволіктися від усього, тому що бачу тільки лікарню. Це засмучує трохи, а риболовля — хороший метод, щоб відпочити. Багато бійців входять у депресію, а такий відпочинок допомагає".


Відпочинок на природі організували учасники спільноти "Рибалки Рівненщини" спільно із волонтерами та обласною федерацією риболовного спорту.
"Переможцям будуть призи за перше, друге і третє місця. Кожному у подарунок буде ліхтарик, чашка та подяка і грамота за призові місця, за малу і за велику рибу", — говорить співорганізатор заходу Юрій Яремчук.

На риболовлі рибалки приготували зі свіжозловлених коропів обід для бійців.

Через негоду риболовлю призупинили, переможців визначать згодом, повідомили організатори. Такі виїзди планують влаштовувати бійцям і надалі.
Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook