У Львові бойовика так званої "ЛНР" засудили до 15 років тюрми

У Львові бойовика так званої "ЛНР" засудили до 15 років тюрми

У Львові бойовика так званої "ЛНР" засудили до 15 років тюрми
37-річний мешканець Луганщини, який перейшов на бік РФ. Фото Львівської обласної прокуратури

У Львові суд визнав бойовика "ЛНР", який воював на боці РФ на території Луганської, Донецької та Харківської областей, винним у держзраді. Чоловіку призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Як встановили правоохоронці, в лютому 2022 року 37-річний мешканець Луганщини добровільно вступив у 204 стрілецький полк "Народної міліції" так званої "ЛНР". Він виконував обов'язки помічника гранатометника.

"Засуджений виконував завдання, пов’язані із веденням бойових дій проти ЗСУ та обов’язки із забезпечення різних видів та форм бою. З початку повномасштабного вторгнення воював у населених пунктах Луганської, Донецької, Харківської областей", — йдеться у повідомленні.

Бойовик "ЛНР"
Бойовик "ЛНР". СБ України у Львівській області

Чоловіка взяли в полон у березні цього року під час боїв на Донеччині. Засуджений був у складі штурмових загонів РФ, які намагалися прорвати оборону українських військ біля Бахмута.

На підставі усіх доказів мешканця Луганщини визнали винним за фактами держзради, участі в терористичній організації та незаконних збройних формуваннях. Йому призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На початок