У Рівному продовжили рух маршрутки №45 до провулка Робітничий. Як реагують пасажири та водії

У Рівному продовжили рух маршрутки №45 до провулка Робітничий. Як реагують пасажири та водії

Ексклюзивно
Маршрутка № 45 у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному з 20 липня продовжили маршрут міського автобуса №45 — від луцького кільця до провулка Робітничий. Міський голова Рівного Олександр Третяк розповів Суспільному, що зміни пов’язані з потребою замістити маршрут №65, який через нерентабельність скасували у грудні 2022 року.

Рівнянка Євгенія проживає в районі школи №12, її колега Марія — на Ювілейному. Обидві працюють на фабриці, розташованій у провулку Робітничий. Кажуть, що сьогодні маршруткою доїхали до вулиці Млинівської, далі до роботи йшли пішки.

"Ми просто не впевнені були, що вона сьогодні їздить. Інформацію отримали й тепер будемо їздити 45-ю. Звичайно зручно, на роботу, з роботи. Дуже добре, що вона сюди під'їжджає, бо тут маса людей виходить з роботи", — говорить рівнянка Євгенія.

Маршрутки №45 у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Як розповів водій маршрутки № 45 Євгеній Ляшук, до дев'ятої години 20 липня пасажирів не було. До цього часу курсували перші чотири маршрутки.

"Тут м'ясокомбінат, де працювали п'ять тисяч людей, а зараз може тисяча. Людей тут практично нема. Я ще нічого не можу сказати. Поїздимо — побачимо", — каже водій.

Водій 45 маршрутки у Рівному
Водій Євген Ляшук/ Фото: Суспільне Рівне

Водій Віктор Збирун вважає, що варто було давно продовжити рух транспорту від луцького кільця до провулка Робітничий.

"На початку, тільки відкрилися і треба було зразу його робити. Машина наче нормальна, то будемо бачити по солярці, що виходитиме. Ще день-два і воно налагодиться", — каже водій.

Як уточнив кермувальник, до Робітничого транспорт планує курсувати через кожні п'ять хвилин до 21:00 години.

Рух маршрутки №45 у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Водій 45 маршрутки
Водій Віктор Збиру/ Фото: Суспільне Рівне

Маршрут №45 продовжили до Робітничого, щоб замістити потребу знятого через нерентабельність маршруту №65, пояснює міський голова Рівного Олександр Третяк:

"Він має досягати такої пріоритетної промислової зони — провулку Робітничого, де зосереджені виробничі потужності. Там працює чимало рівнян, і їм потрібно вранці вчасно доїжджати до роботи. Водночас був і запит від підприємств, які там працювали".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок