В Україну приїхало керівництво Ryanair: компанія готує відновлення авіарейсів

В Україну приїхало керівництво Ryanair: компанія готує відновлення авіарейсів

Керівництво авіакомпанії Ryanair в Україні
Керівництво авіакомпанії Ryanair приїхало в Україну. Фото: Міжнародний аеропорт "Бориспіль" / Facebook

В Україну приїхало керівництво авіакомпанії RyanairНайбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, аби обговорити відновлення польотів після закінчення війни.

Про це повідомляє пресслужба аеропорту "Бориспіль".

Лоукостер Ryanair планує швидко відновити авіаперевезення після закінчення війни. Компанія відкриє 75 маршрутів із Європи до України протягом восьми тижнів, як український повітряний простір визнають безпечним.

Ryanair планує інвестувати близько 3 мільярдів доларів у відновлення українського ринку авіаперевезень, а також розмістити до 30 нових літаків Boeing Max в аеропортах Києва, Львова й Одеси.

В Україну приїхало керівництво Ryanair: обговорюють відновлення польотів після війни
Керівництво авіакомпанії Ryanair приїхало в Україну. Фото: Міжнародний аеропорт "Бориспіль" / Facebook

Ryanair — це перша міжнародна авіакомпанія, керівники якої прибули до України з початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року.

З робочим візитом до Києва приїхали головний виконавчий директор групи Ryanair Group Майкл О'Лірі, головний виконавчий директор Ryanair DAC Едді Вілсон та комерційний директор Ryanair DAC Джейсон МакГіннес.

Керівництво ірландської компанії до Борисполя дісталось потягом "Укрзалізниці". Їм продемонстрували збережений стан інфраструктури аеропорту та "готовність відновити польоти в будь-який момент".

Що відомо про закриття повітряного простору через війну в Україні

24 лютого 2022 року "Украерорух" оголосив про закриття повітряного простору України для цивільних літаків через вторгнення Росії на українську територію.

25 лютого Польща, Чехія та Болгарія оголосили про закриття повітряного простору для російських авіакомпаній. Це означає заборону польотів для російських літаків — включно з транзитом.

27 лютого ЄC повністю закрив повітряний простір для російських літаків через вторгнення РФ в Україну.

На початок