Спортсменка з Львівщини здобула першість у велогонці на шосе в Київській області

Спортсменка з Львівщини здобула першість у велогонці на шосе в Київській області Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

У місті Богуславі на Київщині, розпочався чемпіонат України з велоспорту на шосе. 5 серпня спортсмени змагалися в індивідуальній гонці. Там першою фінішувала спортсменка з Львівщини Юлія Бірюкова. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Уродженка міста Червоноград, 22 річна Юлія Бірюкова, в індивідуальній гонці на 25 км фінішувала з часом 40 хвилин 03 секунди.

Таким чином спортсменка стала чемпіонкою України серед молоді до 23 років. Юлія випередила у гонці спортсменок з Києва та Миколаєва.

Читайте також: У Львові на стадіоні СКА розпочався всеукраїнський турнір зі стрільби з лука. Цей турнір є підготовчим до чемпіонату України. За нагороди змагаються 160 лучників.