На Прикарпатті формують окремий піхотний батальйон

На Прикарпатті формують окремий піхотний батальйон

На Прикарпатті формують окремий піхотний батальйон
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині формують окремий піхотний батальйон. На службу запрошують людей віком від 18 до 55 років, зокрема й без досвіду військової служби. Про це повідомили на сторінці обласної військової адміністрації у Facebook.

"Усі військовослужбовці пройдуть відповідну фахову підготовку, під час якої, окрім вдосконалення власної фізичної підготовки та зміцнення бойового духу, матимуть змогу опанувати зразки озброєння та військової техніки", — йдеться у дописі.

Також до складу батальйону запрошують приєднатися переселенців, які тимчасово проживають на території Івано-Франківщини.

"Забезпечення батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар'єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави", — пишуть в ОВА.

Охочі доєднатися до окремого піхотного батальйону можуть звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок