Спринтер із Луцька Ерік Костриця розповів про перемогу на міжнародному турнірі і підтримку чехів

Спринтер із Луцька Ерік Костриця розповів про перемогу на міжнародному турнірі і підтримку чехів

Ексклюзивно
спринтер легкої атлетики Ерік Костриця
Український легкоатлет Ерік Костриця. Фото: Суспільне Луцьк

Луцький легкоатлет Ерік Костриця повернуся до тренувань після перемоги на міжнародному турнірі в Чехії, де здобув дві медалі.

Суспільному спринтер розповів: золоту медаль отримав за біг на 200 метрів, срібну – за стометрівку. Ерік говорить: на змаганнях українські легкоатлети відчували підтримку від чехів та команд з інших країн.

"Завжди прапори українські були, і був випадок, що головний по змаганнях мав чорну футболку із малюнком "рускій корабель іди...". Рускі хочуть вернутися на міжнародну спортивну арену, ні, такого не буде", – каже спортсмен.

легкоатлет Ерік Костриця
Ерік Костриця під час тренування у Луцьку. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів Еріка, через закрите небо для цивільних польотів в рази ускладнилися міжнародні переїзди. Тому шлях до Чехії дався спортсменам важко.

"Команда добиралася у Фінляндію два дні автобусом, це дуже важко для спортсменів, бо ноги отікають і стан уже не той, що потрібен для змагань", – додав легкоатлет.

Спринтер з Луцька Ерік Костриця розповів про перемогу на міжнародному турнірі і підтримку чехів
Тренування на Луцькому стадіоні "Авангард". Фото: Суспільне Луцьк

Зараз 23-річний лучанин – один із лідерів українського короткого спринту. Ерік Костриця народився на Волині. Усе дитинство провів у Португалії. Коли став повнолітнім, – каже, – захотів повернутися в Україну.

У Луцьку спортсмен живе і тренується п'ятий рік. "В Україні тренуюся, мені так краще, усе вдома, навіть на закордонні збори, майже, не їжджу, завжди тут, у Луцьку, мені тут приємно, хочеться вдома тренуватися", – говорить він.

Наступні змагання, до яких зараз готується Ерік – чемпіонат України, що відбудеться в Луцьку наступного тижня.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок