Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України

Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України

Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України
pixabay

Кабінет міністрів визначив соняшник символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня. Також уряд встановив список заходів на цей день цьогоріч.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 5 серпня.

Згідно із проєктом розпорядження, державні службовці на День пам'яті захисників зобов'язані цього дня носити як елемент одягу зображення соняшника в місцях проведення заходів.

Крім того, на могилах захисників мають встановлюватися копії державного прапора, а телеканали — обмежувати трансляцію розважального контенту.

Уряд вирішив, що 29 серпня цього року відбудеться велопробіг ветеранів війни за маршрутом "Ужгород - Маріуполь", а також тематичний забіг. Крім цього, планується традиційне покладання квітів в Києві біля стіни Пам'яті. О 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Кабмін зобов'язав Український інститут національної пам'яті, Український державний архів та Міністерство ветеранів цього дня опублікувати наукові праці і матеріали, присвячені вшануванню захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Релігійні організації мають провести панахиди за загиблими. Також обласним та Київській міській держадміністрації, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству фінансів, Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ і Міністерству у справах ветеранів доручено поліпшити соціальне, медичне та інші види обслуговування членів сімей загиблих захисників України та ветеранів війни.

Заходи будуть охороняти Національна поліція, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Служба безпеки України (за згодою), обласні адміністрації.

Читайте також

Уряд вирішив запровадити в Україні нове свято — День винороба

В Україні з'явиться День фермера. Зеленський підписав указ

На початок