Київщина отримала від благодійників першу партію протезів для ранньої реабілітації

Київщина отримала від благодійників першу партію протезів для ранньої реабілітації

Завдяки благодійникам Київщина отримала партію протезів рук для ранньої реабілітації
Заступниця голови Київської облради Тетяна Семенова демонструє м'які протези верхніх кінцівок. Фото: Тетяна Семенова/Facebook

Благодійники доставили на Київщину інноваційні soft-протези рук для ранньої реабілітації. Їх передадуть військовим і цивільним, що постраждали від війни і пережили ампутацію. Про це повідомила у Facebook заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

20 soft-протезів рук закупили за кошти благодійників з Великої Британії, а привезли гуманітарну допомогу представники громадської організації "Українська медична місія".

Як зазначила Тетяна Семенова, це перша партія протезів. За її словами, через військові дії потреба у протезуванні кінцівок постає з кожним днем все гостріше.

М'який протез рук дозволить людині з ампутацією почати процес реабілітації та адаптуватися до нових умов життя протягом першого місяця після операції. Такі протези можна використовувати для дітей, доки вони не отримають постійний протез, який виготовляють відповідно до зросту.

"Маємо на меті безкоштовно забезпечити такими протезами наших воїнів, які втратили кінцівки, цивільних, які постраждали від військових дій та дітей, які з різних причин, потребують такої допомоги", — написала заступниця голови Київської облради.

Що відомо про реабілітацію військових і цивільних на Київщині під час війни

У Києві 38 комунальних медичних закладів цього року підписали договір із Нацслужбою здоров’я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям.

У реабілітаційному відділенні RECOVERY, що діє на базі Київської обласної лікарні, за 3-4 місяці створять 20 додаткових місць для реабілітації військових.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

Також столиця запроваджує пілотний проєкт із соціальної реабілітації військових під час лікування в медзакладах.

У Білій Церкві за підтримки благодійників США можуть створити центр реабілітації військових.

На початок