"Аморальні відхилення": чернівецькі депутати просять підтримати законопроєкти про "пропаганду ЛГБТ"

"Аморальні відхилення": чернівецькі депутати просять підтримати законопроєкти про "пропаганду ЛГБТ"

"Аморальні відхилення": чернівецькі депутати просять підтримати законопроєкти про "пропаганду ЛГБТ"
Уніан

Депутати Чернівецької міської ради звернулись до президента та Верховної Ради з проханням підтримати два законопроєкти про заборону "пропаганди гомосексуалізму", зареєстровані нардепом зі "Слуги народу" Георгієм Мазурашу.

Звернення підтримали 22 депутати.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Буковини із сесійної зали.

У тексті йдеться про те, що "глибоку занепокоєність викликає тенденція публічної пропаганди аморальних відхилень від норми сім'ї".

Депутати просять підтримати законопроєкт Мазурашу та запровадити адмінвідповідальність за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму.

Що відомо

  • 22 липня народні депутати з Буковини Георгій Мазурашу та Олена Лис зареєстрували законопроєкт про адміністративну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму та траснґендеризму. Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко назвав його "дуже дискусійним" та таким, що "не на часі". А уповноважена з прав людини Людмила Денисова засудила законодавчу ініціативу, оскільки вона є дискримінаційною та порушує Конституцію України.
  • Пізніше Георгій Мазурашу ініціював ще один проєкт закону №3916 “щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства”, який передбачає зміни до низки законів України. Пропонують заборонити "пропаганду гомосексуалізму" в закладах освіти та медіа. Юристка Валерія Вершинінова назвала законопроєкт законодавчим сміттям.
  • У травні 2018 року депутати Чернівецької облради прийняли звернення щодо захисту інституту сім’ї в Україні. Депутати також просили ухвалити закон про "заборону пропаганди гомосексуалізму". Суд визнав його дискримінаційним .
  • 6 серпня 2020 року обласна рада вдруге звернулась до президента та парламенту із проханням захистити "традиційну" сім'ю.

Вибір редакції

На початок