"Спорт не може бути поза політикою", – боєць ТРО Волині про спортивне минуле і війну

"Спорт не може бути поза політикою", – боєць ТРО Волині про спортивне минуле і війну

Боєць ТРО Волині Олександр Герасимчук
Боєць ТРО Волині Олександр Герасимчук. Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

Сержант Олександр Герасемчук із позивним Гера служить в окремому Ковельському батальйоні Волинської бригади тероборони. У бригаді розповіли про спортивне минуле військовослужбовця, який нині захищає Україну на сході.

"Я пишаюся українськими спортсменами, які не виходять на татамі з представниками ворожої країни", – говорить боєць.

Спортивне минуле і служба в правоохоронних органах

Олександр народився у селі Старі Кошари на Волині, де і почав займатися вільною боротьбою. Спортсмен неодноразово займав призові місця у змаганнях різних рівнів та досяг спортивного звання — "перший розряд".

Припинити спортивну кар'єру Олександр був змушений через травму плеча. Тоді волинянин пішов працювати у правоохоронні органи. Під час служби почав займатися поліатлономбіг, плавання, стрільба та бігати полумарафони, декілька разів брав участь у чемпіонатах України.

Служба в ЗСУ

Коли почалося повномасштабне вторгнення – Олександр був на заробітках у Польщі. Чоловік терміново повернувся в Україну і пішов у військо добровольцем.

"Навички, які я отримав займаючись спортом та працюючи у правоохоронних органах, дозволили мені бути інструктором з вогневої та фізичної підготовки", — вважає військовий.

Під час служби на сході волинянин продовжує підтримувати фізичну форму сам та дає поради побратимам, які цілодобово ходять в бронежилеті і мають велике навантаження на хребет.

Попри участь у бойових діях Олександр знаходить час стежити за спортивними новинами. Зокрема і за Європейськими іграми, які проходили у Польщі. "Спорт не може бути поза політикою", – переконує боєць.

Про Перемогу і мрію

У перемозі, як і решта бійців, Олександр не сумнівається, – кажуть у бригаді. Ще до війни Сашко поставив собі за мету побачити всі сім чудес України.

Першою йому підкорилась Говерла — найвища гора Українських Карпат, де він на мотоциклі піднявся до базового табору та вже пішки зійшов на верхівку. Другим стало, найбільше та найглибше озеро природного походження в Україні Світязь, яке він оббіг навкруги що становило приблизно 30 кілометрів.

Наступною, каже боєць, буде мармурова печера Кримських гір. Чоловік планує здійснити задум після звільнення півострова.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок