Допомога з розмінування: з Черкащини на Херсонщину та Харківщину відправили саперів

Допомога з розмінування: з Черкащини на Херсонщину та Харківщину відправили саперів

Допомога з розмінування: з Черкащини на Херсонщину та Харківщину відправили саперів
Суспільне: Черкаси

Чотири групи саперів та два медики відправили на ротацію на деокуповані території Херсонщини та Харківщини. Вони замінять колег, які працювали там два місяці, розповів Суспільному голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Сапери розміновуватимуть поля, лінії електропередач та приватні будинки. Також з області направлять спецтранспорт. Повернуться рятувальники через декілька місяців, після виконання поставлених завдань.

"Обсяг робіт надзвичайно великий — це тисячі гектарів. Ті підрозділи, які можуть доєднатися за окремими завданнями, за бойовими розпорядженнями вибувають туди саме для посилення тих підрозділів, які перебувають безпосередньо в цих областях. Це чергова ротація зведеного загону. Чотири екіпажі їдуть на заміну тих хлопців, які вже підтомилися за пару місяців і потребують відновлення", – пояснив Ігор Табурець.

З Черкащини на Херсонщину та Харківщину відправили саперів
Суспільне: Черкаси

Для сапера Євгена Руренка це п'ята ротація та він щоразу хвилюється, адже доводиться працювати з новими боєприпасами:

"Ти не знаєш на яку територію їдеш, як там засмічено вибухонебезпечними предметами і який принцип роботи у нас буде. Це все, ніби наново. На більшості територій працювали спецслужби, які досконало вміють роботи всякі западлянки із вибухонебезпечними предметами".

Водолаз-сапер Вадим Василенко їде вперше:

"Це моя перша ротація, до цього я навчався. Хвилювання є, але я впевнений у своїй команді, які підкажуть, допоможуть, що і як робити. У яких багато досвіду. Найбільше хвилювання, що це щось нове, але всі повертаються і ми повернемося".

Сапери з Черкащини розміновують Херсонщину та Харківщину
Суспільне: Черкаси

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок