Детонація на полігоні Криму: у Первомайське евакуювали 500 людей

Детонація на полігоні Криму: у Первомайське евакуювали 500 людей

У Кіровському районі Криму евакуюють людей через вибухи на військовому полігоні
У Кіровському районі Криму евакуюють людей. Кіровський район Криму, військовий полігон детонує після вибухів. Фото: t.me/chp_crimea

У пункті тимчасового розміщення в селі Первомайське перебуває близько 500 жителів Кіровського району Криму, яких евакуювали через детонацію на військовому полігоні 19 липня. Окупаційна поліція поставила блокпости в одному з евакуйованих сіл.

Про це повідомляє пропагандистське видання "Вести Крым".

"У пункті тимчасового розміщення в селі Первомайське перебувають близько 500 евакуйованих жителів Кіровського району. Для людей організували гаряче харчування. Їх розмістили в навчальних класах і спортзалі школи", - йдеться у повідомленні.

Крім того, російські кореспонденти повідомляють про те, що на в'їзді у село Кринички окупаційна поліція поставила блокпости. Це одне з чотирьох сіл Кіровського району, жителів яких евакуювали 19 липня.

Тим часом, через Керченську поромну переправу переправляються лише рейсові автобуси. Ті автобуси, які везуть російських туристів до Криму та з півострова відправляють "альтернативним сухопутним шляхом" через тимчасово окуповані території України. Про це повідомляє окупаційний Мінтранс Криму.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок