На Київщині плановий ремонт на електромережах: де вимкнуть світло

На Київщині плановий ремонт на електромережах: де вимкнуть світло

У Боярській громаді не буде світла через ремонт на електромережах
Працівник ДТЕК ремонтує лінії електропередач. Фото: ДТЕК Київські регіональні електромережі

Фахівці ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" проводитимуть ремонт на електромережах. Через це відбуватимуться вимкнення світла у трьох населених пунктах Київщини. Про це повідомили в пресслужбі Боярської МТГ.

Фахівці зазначають, що ремонт проводитимуть для підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах.

Ремонт триватиме з 09:00 по 16:00 19 липня у таких населених пунктах:

Княжичі: Вишнева, Косаря, Воздвиженська, Набережна, Шевченка, Шкільна;

Забір'я: Вітянська, Грушевського, Квітнева, Зоряна, Калинова, Лісна, Лісова, Лугова, Молодіжна, Озерний, Перемоги, Польовий, Садова, Симоненка, Сонячна, Шевченка, Ярова;

Жорнівка: Гагаріна, Дачна, Ірпінська, Лесі Українки, Джерельний, Лісна, Озерний, Перемоги, Першотравнева, Польова, Садова, Шляхова.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

Після російської атаки на енергетичну інфраструктуру України, в країні ввели масові вимкнення світла, зокрема, й у столиці. Фахівці ДТЕК ввели графіки погодинних вимкнень. Попри графіки, кияни жалілися, що не мали світла понад добу. Паралельно з цим були й проблеми з водопостачанням.

17 березня у Києві та області графіки погодинних вимкнень електрики через пошкодження енергосистеми були скасовані офіційно.

Для того, аби допомогти пережити блекаут, в області розгорнули понад 803 пунктів обігріву — "Пункти незламності". Вони обладнані генераторами, інтернетом та їжею.

Нині масових вимкнень немає, проте трапляються аварійні та ремонтні, оскільки постраждали електромережі та техніка, яку енергетики замінюють.

На початок