У дроні, що вночі атакував Миколаїв, виявили іноземні деталі — Офіс президента

У дроні, що вночі атакував Миколаїв, виявили іноземні деталі — Офіс президента

У дроні, що вночі атакував Миколаїв, виявили іноземні деталі — Офіс президента
На першому фото — іноземний карбюратор двигуна іранського БПЛА, який вночі атакував Миколаїв. На другому фото видно деталь із затертим серійним номером. . На першому фото — іноземний карбюратор двигуна іранського БПЛА, який вночі атакував Миколаїв. На другому фото видно деталь із затертим серійним номером. Фото: Андрій Єрмак / Telegram

Карбюратор двигуна іранського безпілотника, яким російська війська атакували Миколаїв у ніч проти 18 липня, зроблений у країнах Західної Європи та Азії. Росіяни затирають серійні номери в іноземних компонентах.

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

На першому фото іноземний карбюратор двигуна іранського БПЛА, який вночі атакував Миколаїв. На другому фото видно деталь із затертим серійним номером.

За словами Єрмака, в Офісі президента працюють над посиланням санкцій проти РФ.

"Якщо у нових "шахідах" та ракетах зараз є західні чи азійські компоненти обмежень замало. Компанії-виробники також не може влаштовувати, що їх компоненти присутні у зброї, яка вбиває людей. Ми працюємо з нашими партнерами, вказуємо на наявні комплектуючі. Постійно робиться велика робота багатьма органами держави", — написав Андрій Єрмак.

Група Макфола-Єрмака пропонує конкретні кроки, додає очільник ОП.

"Потрібні нові санкційні обмеження, а також ефективна імплементація та контроль. Ми надаємо партнерам рекомендації, які саме обмеження можна запровадити і який контроль посилити. Країни Глобального Півдня ми також закликаємо долучитись до цього процесу. Санкції потрібно посилювати", — зазначив Єрмак.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок