На Київщині вилучили фальсифікований алкоголь на 1,5 млн грн

На Київщині вилучили фальсифікований алкоголь на 1,5 млн грн

фальсифікат
Фото: Бюро економічної безпеки

У Білоцерківському районі Київщини вилучили 6,5 тисяч літрів фальсифікованої алкогольної продукції. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Слідство встановило, що група людей упродовж двох років незаконно купувала та збувала алкогольні напої та інші спиртовмісні продукти.

"Небезпечний для життя та здоров’я фальсифікат закуповували в бочках великими партіями. У подальшому продукцію розливали та фасували в пластикову тару та продавали перевіреним клієнтам", — йдеться в повідомленні.

На Київщині вилучили фальсифікованого алкоголю на 1,5 млн грн
Вилучений фальсифікат на Київщині. Фото: Бюро економічної безпеки

Детективи БЕБ вилучили 6,5 тисяч літрів спирту та спиртовмісних речовин, вартістю орієнтовно понад 1,5 мільйони гривень.

Нині встановлюють повне коло причетних до незаконної діяльності. Правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 199Стаття 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів ККУ та ч. 3 ст. 204Стаття 204. Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів ККУ.

Що відомо про виявлення нелегального алкоголю і тютюну на Київщині

На Київщині вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів.

У Василькові правоохоронці вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

На Київщині викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки. Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами, які українець намагався переслати у міжнародному експрес-відправленні.

На початок