Вікторія Ткачук фінішувала шостою у забігу на 400 метрів з бар'єрами на престижному турнірі в Угорщині

Вікторія Ткачук фінішувала шостою у забігу на 400 метрів з бар'єрами на престижному турнірі в Угорщині

Вікторія Ткачук фінішувала шостою у забігу на 400 метрів з бар'єрами на престижному турнірі в Угорщині
Вікторія Ткачук. Фото: AP Photos

Українка майже на секунду пробігла повільніше за олімпійський норматив.

Українська легкоатлетка Вікторія Ткачук виступила на етапі золотої серії Світового континентального туру в Угорщині. Спортсменка стала шостою у фіналі бігу на 400 метрів з бар'єрами.

У Будапешті Ткачук проводила восьмий старт літнього сезону у бігу на 400 метрів. До цього найкращим показником спортсменки був результат 54.71 секунди, який вона показала на етапі Діамантової ліги у Флоренції, де вона стала п'ятою.

Участь у меморіалі Гілаї Іштвана, що входить до Світового континентального туру, Ткачук взяла у статусі переможниці другого дивізіону Європейських ігор-2023 у бігові на 400 м із бар'єрами. На змаганнях в Угорщині легкоатлетка претендувала на ліцензію на Олімпіаду-2024, для цього Вікторії потрібно було виконати олімпійський норматив 54.85 секунди.

Як пройшов фінал за участі українки

 • Суперницями українки у фіналі змагань стали сім легкоатлеток. Серед них – ямайки Джаньєв Расселл та Рашелл Клейтон, а також представниця Панами Джанні Вудруфф – учасниці чемпіонатів світу.
 • Ткачук розпочала змагання на останній восьмій доріжці. І майже усю дистанцію бігла сьомою, поступаючись панамці Джанні Вудруфф.
 • На фініші Ткачук випередила Вудруфф. Однак фінішувала лише шостою - від топ-3 українку відділили дві секунди - її час склав 55.77 секунд.
 • Топ-4 у забігу на 400 метрів з бар'єрами посіли представниці Ямайки. Переможницею ж стала Андренетт Найт з результатом 53.26 секунд.

Біг на 400 м/б. Фінал

 1. Андренетт Найт (Ямайка) - 53.26 сек
 2. Джаньєв Расселл (Ямайка) - 53.72 сек
 3. Рашелл Клейтон (Ямайка) - 53.79 сек

...

6. Вікторія Ткачук (Україна) – 55.77 сек

Хто така Вікторія Ткачук

 • Вікторія Ткачук – 28-річна спортсменка, яка спеціалізується в бігу на 400 метрів та 400 метрів з бар'єрами.
 • Ткачук виступала на двох Олімпійських іграх у Ріо-2016 та Токіо-2020.
 • Особистий рекорд Ткачук на дистанції 400 метрів з бар'єрами складає 53.76 секунд, з цим результатом вона пробігла у Цюриху.
 • У 2023-му українська бігунка лише одного разу вибігала з олімпійського нормативу - на етапі Діамантової ліги у Флоренції (54.71 секунд), однак тоді відбір на Ігри у Парижі ще не розпочався.
На початок