Кабмін призначив двох заступників міністра економіки

Кабмін призначив двох заступників міністра економіки

Кабмін призначив двох заступників міністра економіки
Ілюстративне фото: УНІАН

Кабінет міністрів призначив на посаду заступників міністра економіки України керівника Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства Віталія Кіндратіва та ветерана Збройних сил Ігоря Безкаравайного.

Про це повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

"Призначено: Безкаравайного Ігоря Володимировича, Кіндратіва Віталія Зіновійовича заступником міністра економіки України", — йдеться у повідомленні.

Ігор Безкаравайний народився у 1990 році. Він проходив військову службу у 93-й окремій механізованій бригаді (нині — "Холодний Яр"). Із 2014 по 2016 роки брав участь у бойових діях на сході України. У 2015 зазнав поранення, підірвавшись на протитанковій міні, в районі Карлівки Донецької області.

Колишній військовий двічі брав участь у відборі і на третій раз став учасником національної збірної України "Ігор Нескорених". Закінчив Європейський університет за спеціальністю "Фінанси та кредит".

Ігор Безкаравайний працював державним експертом з питань стратегічного планування Директорату стратегічного планування, євроінтеграції та донорської координації Міністерства охорони здоров'я та фахівцем з питань національно-патріотичного виховання у Міністерство молоді та спорту України.

У червні 2020 року Ігор Безкаравайний був призначений заступником міністра у справах ветеранів. На цій посаді він відповідав за медичне забезпечення, психологічну та спортивну реабілітацію ветеранів війни. Також він координував роботу щодо соціальної та професійної реадаптації ветеранів.

Згодом ветеран перейшов на роботу в організацію IREX, яка є партнером Мінветеранів на міжнародній арені.

Віталій Кіндратів працював на посаді голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України. У 2018-2020 роках він очолював Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства інфраструктури України. Раніше також обіймав посади заступника голови Миколаївської ОДА, головного консультанта-інспектора Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації президента України.

На початок