Протягом дня, 18 липня, після пошкодження Кримського мосту 17 липня зростають затори на в'їзд і виїзд з окупованого Криму.
Про це повідомляє Telegram-канал "Крымский мост: оперативная информация".
Так, станом на 14:00, з боку Керчі у заторі стоять 773 авто, час очікування - понад дві години.
Водночас з боку Тамані Краснодарський край, Росіямашин перебуває трохи більше - 780 авто. Час очікування такий самий - понад дві години.
Годину тому було на 100-200 автомобілів менше з обох боків.
Затори почалися з 10:00 ранку, тоді у бік Криму стояли 150 авто, а у бік Краснодарського краю - 60.
Що відомо про вибухи на Кримському мості 17 липня
У ніч на 17 липня на Керченському мосту, що сполучає Росію з окупованим Кримом, сталися вибухи. Зруйновано одну секцію мосту, ще одна — пошкоджена. Рух мостом обмежений. Також зупинено рух поромів. Білгородський губернатор Гладков заявив про загибель на мості чоловіка та жінки з регіону, їхня донька постраждала.
Керівниця пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк в етері Суспільне Спротив зазначила, що вибух на Кримському мосту може бути російським сценарієм, реалізованим перед продовженням "зернової угоди" та в очікуванні українського контрнаступу на півдні.
Джерела Суспільного у правоохоронних органах повідомили, що атака на Кримський міст — спецоперація СБУ та ВМС.
В СБУ заявили, що всі деталі щодо організації "бавовни" на Кримському мості "обов’язково розкриють після Перемоги".
Що відомо про Кримський міст
- З початку липня на мосту майже щоранку фіксували багатокілометрові затори.
- 8 жовтня 2023 року на Кримському мосту стався вибух. Рух мостом було перекрито через зруйновану частину дорожнього полотна.
- Євросоюз назвав відкриття мосту кроком до примусової інтеграції Росією окупованого Криму.
- Діставатися до Криму через Кримський міст є незаконним перетином кордону за українським законодавством.
- Побудували Кримський міст у 2018 році. Його відкривав російський президент Володимир Путін. Залізничний міст для пасажирських поїздів почав працювати у 2019 році, а ще через рік - для вантажних поїздів.
- У квітні 2017 року стало відомо, що контракт на будівництво залізничних підходів до мосту рублів уклали компанії "Росжелдор" і ТОВ "Будгазмонтаж".
- Влітку 2014 року "Росавтодор" оголосив, скільки коштуватиме незаконно побудувати міст через Керченську протоку, що з'єднував би Крим та Росію. Тільки у 2016 році почали його встановлювати.
Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook