Веслувальники з Миколаєва представили Україну на Чемпіонаті Європи

Веслувальники з Миколаєва представили Україну на Чемпіонаті Європи

Веслувальники з Миколаєва представили Україну на Чемпіонаті Європи
Веслувальники під час змагань, 18 липня 2023 року. Фото: Миколаївська міська рада

У Хорватії завершився Чемпіонат Європи з веслувального марафону, що тривав з 13-го до 16-го липня. Серед 25 спортсменів, які представляли Україну, чотири – веслувальники з Миколаєва.

Про це повідомили на сайті Миколаївської міської ради.

У міськраді зазначили, що чотири веслувальники з Миколаєва, які представляли Україну — Володимир Коврига, Максим Войчук, Артем Хижняк та Олександр Гарцев.

Змагання включали перегони на короткій (3,4 кілометра) та довгій (від 11,8 кілометра до 32 кілометрів) дистанціях у трьох вікових категоріях: юніори, молодь до 23 років та дорослі.

"Наші спортсмени хоч і не здобули медалі, але продемонстрували гарні результати. Найкращий показник у Володимира Ковриги, який став четвертим у найсильнішій категорії "дорослі" в дуеті зі Станіславом Ляховським на дистанції у 22,6 кілометра", — йдеться у повідомленні міськради.

Також Володимир Коврига прийшов п'ятим — дистанцію у 19 кілометрів серед юніорів. Артем Хижняк з Олександром Гарцевим у двійках в категорії “дорослі” на дистанції 29,8 кілометра стали одинадцятими, а Максим Войчук — 18 серед юніорів на дистанції 22,6 кілометра.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок