У Києві майже вдвічі збільшилася кількість заявок підприємців на оформлення вивісок

У Києві майже вдвічі збільшилася кількість заявок підприємців на оформлення вивісок

У Києві майже вдвічі збільшилася кількість заявок підприємців на оформлення вивісок
Демонтаж незаконних вивісок в Києві. Фото: УНІАН

У Києві з початку 2023 року підприємці подали понад 1,5 тисячі заяв на оформлення вивісок. У 2022-му — приблизно таку ж кількість заяв залишили протягом року. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Управління з питань реклами.

В Управлінні відзначили позитивну динаміку: якщо в січні власники бізнесу подали 138 заяв, то в червні кількість становила — 328. Ці показники перевищують дані за червень 2021 року — до початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

"Із початку 2023 року власники бізнесу подали 1 512 заяв щодо отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Із них — більше 1000 отримали позитивне рішення, за якими було встановлено пріоритет на розміщення конструкції",— каже начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

За її словами, зараз кількість звернень щодо отримання дозволу на рекламні засоби нижча у порівнянні із роками до повномасштабного вторгнення, але щомісяця вона зростає. Це свідчить про поступове відновлення підприємницької діяльності в місті.

У КМДА поінформували, що підприємці можуть дізнатися інформацію щодо оформлення конструкцій в Telegram, а також у чат-боті.

Із серпня в повному обсязі відновиться надання адміністративних послуг із видачі, продовження та анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами,— підсумували у КМДА.

Що відомо про демонтаж незаконних засобів реклами у Києві

У Києві хочуть змінити Порядок розміщення вивісок. Робиться це для того, щоб забезпечити чіткішу процедуру їх розміщення аби зберегти автентичність історичного середовища міста.

У Києві до кінця року планують демонтувати 25 тисяч незаконних засобів реклами. У КМДА заявляють: підприємці не знають або не усвідомлюють необхідність розміщувати конструкції згідно з правилами.

Управління з питань реклами КМДА тимчасово надаватиме адміністративні послуги з видачі, продовження та анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у Києві. Рішення діятиме до завершення воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування.

На початок