Суд виніс вирок військовим на Рівненщині за незаконні бойові доплати підлеглим

Суд виніс вирок військовим на Рівненщині за незаконні бойові доплати підлеглим

Викрили військовослужбовців, які незаконно виплачували доплати
Фото: ДБР

Суд визнав винними двох заступників командира роти з морально-психологічного забезпечення однієї з військових частин Рівненщини. Посадовці, за даними слідства, незаконно призначали так звані бойові доплати порушникам дисципліни, повідомляють 18 липня у пресслужбі Державного бюро розслідування.

ДБР встановило, що протягом пів року військовики протиправно оформлювали доплати по 30 тис. грн підлеглим, які не мали на це права згідно із законом. Зокрема, задокументували виплати 29 військовим, які порушували дисципліну.

"Заступники командира роти не ініціювали перед керівництвом виключення їх із списків на премії, хоча мали повну інформацію про наявні правопорушення. Таким чином, держава втратила 1 млн 200 тис. грн. За час розслідування фігуранти відшкодували цю суму в повному обсязі", — йдеться у повідомленні.

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області визнав чоловіків винними у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки та присудив обвинуваченим по 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок