Вінничан попередили про пожежну небезпеку

Вінничан попередили про пожежну небезпеку

На Вінниччині оголошено 5-й рівень пожежної небезпеки. Про це Суспільному повідомила речниця ДСНС області Оксана Урбанська.

За прогнозами гідрометеоцентру, протягом цього тижня на Вінниччині температура повітря становитиме 33 градуси вище нуля. Через суху та сонячну погоду надзвичайники закликають мешканців Вінниччини дотримуватися правил безпеки під час перебування на природі.

"Рятувальники Вінниччини просять усіх громадян стежити за правилами пожежної безпеки та в жодному разі не провокувати пожежі на відкритих територіях й присадибних ділянках. Тобто не розводити вогонь, не випалювати суху рослиність, забороняється відвідування лісів, якщо люди відпочивають поблизу водойм також не варто розводити багать, говорить Оксана Урбанська.

Ми хочемо звернутися також до водіїв. Якщо обабіч дороги зламається машина і доведеться здійснювати якість технічні рухи, використовуючи паливо-мастильні матеріали, ганчір'я, то забирайте, будь ласка, його із собою. Не залишайте на сонці. І, звісно, забороняється куріння у невстановленому місці , адже не погашений недопалок або сірник може спровокувати велику пожежу".

На початок