Мемуари принца Гаррі та книжки Колін Гувер: опублікували список бестселерів першої половини 2023 року

Мемуари принца Гаррі та книжки Колін Гувер: опублікували список бестселерів першої половини 2023 року

Мемуари принца Гаррі та книжки Колін Гувер: опублікували список бестселерів першої половини 2023 року

Моніторингова компанія Circana BookScan визначила, які книжки стали бестселерамиБестселер — популярна книжка, яка потрапила до списку тих, які найбільше продаються. за першу половину 2023 року. У США лідером продажів стали мемуари британського принца Гаррі "Запасний" (Spare).

Біографію принц Гаррі написав у співавторстві з американським письменником Дж. Р. Морінгером, книжка розійшлася накладом майже 1,2 мільйона примірників і очолила список найпопулярніших видань першого півріччя цього року. В Україні мемуари вийшли друком у видавництві "Лабораторія".

Втім, королевою бестселерів залишається Колін Гувер. Одразу сім творів письменниці увійшло до списку 20 найкращих книжок, і їхня спільна кількість продажів наближається до позначки в чотири мільйони.

Однак нагороду за формування списку бестселерів мають отримати книжкові блогери з TikTok. Моніторингова компанія впевнена, що саме завдяки соціальній мережі книжки Гувер, Бонні Гармус, Емілі Генрі та Тейлор Дженкінс Рід потрапили до списку.

бестселери
Бестселери першої половини 2023 року. Фото: circana BookScan, www.publishersweekly.com

Книги для підлітків

Лаура Ноулін посіла перше місце у списку найпопулярніших видань для підлітків з книгою "Якби він був зі мною" (If he had been with me).

Також, як і зі списком для дорослих, авторка, яка посіла другу сходинку, є справжньою переможицею. Одразу три книги Голлі Джексон посіли місця в першій десятці, а їхній загальний наклад становить майже 645 000 примірників.

бестселери
Бестселери серед підліткової літератури. Фото: circana BookScan, www.publishersweekly.com

Дитяча література

У дитячій літературі список лишився майже таким самим, як і у 2022 році. Перелік очолила остання книга із серії "Людопес" Дева Пілкі "Двадцять тисяч бліх під водою" (Twenty Thousand Fleas Under the Sea).

бестселери
Дитячі бестселери. Фото: circana BookScan, www.publishersweekly.com

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок