Пошкодження Кримського мосту: на Херсонщині утворився затор з Криму у бік Мелітополя

Пошкодження Кримського мосту: на Херсонщині утворився затор з Криму у бік Мелітополя

Затор на окупованій частині Херсонщини з Криму у бік Мелітополя 17 липня
Затор у Херсонській області з Криму у бік Мелітополя. Затор у Херсонській області з Криму у бік Мелітополя. Фото: Telegram/РИА Новости Крым

З окупованого Криму росіяни намагаються виїхати через окуповану частину Херсонської області через пошкодження Кримського мосту 17 липня. У бік тимчасово захопленого Мелітополя утворився багатокілометровий затор.

Про це повідомляє РІА "Новости Крым" у Telegram, опублікувавши відповідне відео черги з авто.

"Затор завдовжки понад 5 кілометрів утворився в Херсонській області на шляху автомобілістів, які виїжджають із Криму в бік Мелітополя", - йдеться у повідомленні.

Станом на 13:00, Керченська поромна переправа працює лише для вантажівок, а решту машин відправляють "альтернативним сухопутним шляхом" через окуповані території України.

Що відомо про Кримський міст

  • З початку липня на мосту майже щоранку фіксували багатокілометрові затори.
  • 8 жовтня 2023 року на Кримському мосту стався вибух. Рух мостом було перекрито через зруйновану частину дорожнього полотна.
  • Євросоюз назвав відкриття мосту кроком до примусової інтеграції Росією окупованого Криму.
  • Діставатися до Криму через Кримський міст є незаконним перетином кордону за українським законодавством.
  • Побудували Кримський міст у 2018 році. Його відкривав російський президент Володимир Путін. Залізничний міст для пасажирських поїздів почав працювати у 2019 році, а ще через рік - для вантажних поїздів.
  • У квітні 2017 року стало відомо, що контракт на будівництво залізничних підходів до мосту рублів уклали компанії "Росжелдор" і ТОВ "Будгазмонтаж".
  • Влітку 2014 року "Росавтодор" оголосив, скільки коштуватиме незаконно побудувати міст через Керченську протоку, що з'єднував би Крим та Росію. Тільки у 2016 році почали його встановлювати.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок