Абсолютна чемпіонка з боксу Баумгарднер взяла реванш за єдину поразку в кар'єрі та прагне битися з Кеті Тейлор

Абсолютна чемпіонка з боксу Баумгарднер взяла реванш за єдину поразку в кар'єрі та прагне битися з Кеті Тейлор

Абсолютна чемпіонка з боксу Баумгарднер взяла реванш за єдину поразку в кар'єрі та прагне битися з Кеті Тейлор
Алісія Баумгарднер. Фото: AP Photos

Як пройшов бій Алісії Баумгарднер з Крістіною Лінардату за чемпіонство.

Абсолютна чемпіонка світу з боксу в другій напівлегкій вазі (до 59 кг), американка Алісія Баумгарднер вперше відстояла чотири основних пояси після перемоги над представницею Греції Крістіною Лінардату.

У лютому 29-річна Баумгарднер виборола останній пояс, якого їй бракувало для абсолютного чемпіонства, — титул WBO, що належав француженці Елгем Мехалед. Від американки та зазнала своєї першої професійної поразки в кар'єрі, одностайним рішенням після 10 раундів.

Бій проти Лінардату організатори подавали як "Відплату" американки. Досі саме грекиня завдала Баумгарднер єдиної професійної поразки, схиливши більшість суддів на свій бік за підсумками 10 раундів у липні 2018-го.

Для Лінардату бій натомість став другим після народження дитини у 2021 році. Вона повернулася на ринг у червні 2022-го, в шести раундах здолавши Александру Вуйович із Сербії.

Як пройшов бій

  • Баумгарндер остаточно схилила 10-раундову зустріч на свою користь у другій половині. Американка активізувалася в четвертому раунді після рівнішого початку поєдинку.
  • На екваторі бою американка завдала суперниці серію аперкотів. У восьмому ж раунді Баумгарндер затисла суперницю на канаті й, видавалося, була близькою до дострокової перемоги.
  • Лінардату пішла у наступ в заключному, 10-му раунді. Баумгарднер відповіла серією потужних ударів перед самим гонгом, що просигналізував про завершення поєдинку.
  • Усі троє суддів віддали перевагу господарці бою з відчутним відривом: 99-91, 98-92, 98-92. Та зафісували дев'яту поспіль перемогу Алісії на професійному ринзі.

Що сказала чемпіонка після бою

Баумгарднер викликала на бій іншу абсолютну чемпіонку світу, в легкій вазі (до 61.2 кг), ірландку Кеті Тейлор. Водночас звільняти пояси у своєму дивізіоні вона наразі не планує.

"Що далі? 135 [фунтів]. Кеті Тейлор, хочу з тобою битися. Шантелль Камерон, Аманда Серрано".

"Я продовжу захищати пояси в другій напівлегкій, тому що можу. Я стаю кращою. Завжди над чимось працюю. Я слухаю та навчаюся".

Хто така Алісія Баумгарднер

  • 29-річна американська боксерка другої напівлегкої ваги.
  • Звання чемпіонки світу втримує з 2021 року, коли в британському Шеффілді завдала технічного нокауту Террі Гарпер.
  • Додала пояси WBO та IBF у 2022 році, WBA — у 2023-му. Також володіє другорядними титулами IBO та The Ring у дивізіоні до 59 кг.
  • На професійному ринзі — 14 перемог (7 — нокаутом) та єдина поразка від Крістіни Лінардату роздільним рішенням суддів у липні 2018 року.
На початок