Квартири роздадуть військовим. У Долинській на Кіровоградщині відновлюють дев’ятиповерхівку

Квартири роздадуть військовим. У Долинській на Кіровоградщині відновлюють дев’ятиповерхівку

Квартири роздадуть військовим. У Долинській на Кіровоградщині відновлюють дев’ятиповерхівку
Знімок з екрана / Євген Звіздовський поряд з будинком, який ремонтують для військових. Фото: Facebook / Євгеній Звіздовський

У Долинській Кіровоградської області відновлюють будинок на дев’ять поверхів. Там два під'їзди з 72 квартирами. Це житло роздадуть військовим громади. Будинок стояв порожній 30 років. Про це Суспільному розповів Долинський міський голова Євген Звіздовський.

Багатоквартирний будинок зводили в 1991-1993 роках для працівників комбінату, який так і не запрацював.

"Будинок залишився в незавершеному стані, – говорить Євген Звіздовський. – У 2021 році нам передали його з державної власності в комунальну. І цього року ми почали його добудовувати. Ми поставили перед собою нереально складне завдання за шість місяців виконати ремонт повністю від "А" до "Я", починаючи від мереж (води, каналізації, опалення) і завершуючи ліфтами, вікнами, покрівлею, фасадом, внутрішнім оздобленням. Там буде стартова й фінішна штукатурка квартир. Тобто все повністю буде нове. І от зараз ми йдемо за цим планом".

Ремонт роблять повністю за гроші громади.

"Спеціалізовані роботи – наприклад, встановлення ліфта – виконують підрядники. Решту роблять працівники комунальних служб. За гроші я поки що не можу сказати. Ми робимо все послідовно й купуємо у разі потреби матеріали. Коли закінчимо ремонт, зможемо сказати суму, яку витратили", – сказав міський голова.

Будинок планують відновити до кінця року.

"Його мешканцями будуть всі наші військові, які стоять на черзі з 2016 року. Ми вже забезпечили житлом близько 80 родин у місті. Це за минулий рік і частину цього. Тепер будуть ще 72. Тобто за два роки ми забезпечимо квартирами 150 людей", – говорить Євген Звіздовський.

У Долинській на Кіровоградщині відновлюють порожній дев’ятиповерховий будинок, щоб роздати квартири військовим
20 долинських родин, які отримали квартири в грудні 2022 року. Фото: Facebook / Євгеній Звіздовський

З 80 людей, які отримали квартири торік і в нинішньому році, більша частина – також військові.

На початок