Понад 400 жителів Івано-Франківської громади, які мають статус репресованих, отримуватимуть щомісячні виплати

Понад 400 жителів Івано-Франківської громади, які мають статус репресованих, отримуватимуть щомісячні виплати

Понад 400 жителів Івано-Франківської громади, які мають статус репресованих, отримуватимуть щомісячні виплати
Фото ілюстративне\Суспільне

На засіданні міськвиконкому в Івано-Франківську виділили матеріальні допомоги жителям громади. Серед них — понад 400 людей, які були виселені в Сибір за радянських часів. Про це у відеозверненні розповів міський голова Руслан Марцінків.

"Ми проголосували за допомогу для репресованих — тих людей, котрі були виселені в Сибір. Ми прийняли рішення, що всі репресовані, котрі мають відповідний статус, а це — вже люди старшого віку, — будуть отримувати щомісяця по 500 грн", — сказав Марцінків.

З його слів, таких людей у громаді є понад 400.

Крім того, виділили виплати для шести сімей загиблих військових на загальну суму 550 тис. грн.

Також 10 військових без статусу УБДУчасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з'єднань, об'єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії, у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час. отримають по 3 тис. грн компенсації на оплату комунальних послуг на загальну суму 30 тис. грн. По 10 тис. грн виплатили вісьмом бійцям, які отримали поранення на фронті, на суму 80 тис. грн. Шість членів сімей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців отримають допомогу у розмірі щомісячного прожиткового мінімуму.

Загалом за пів року, каже Марцінків, 165 сімей загиблих та зниклих безвісти отримали допомогу на суму 12 млн 600 тис. грн і 521 військовослужбовцю без статусу УБД компенсували комунальні послуги на суму 1 млн 563 тис. грн.

"249 поранених воїнів отримали допомогу на лікування на загальну суму 2 млн 490 тис. грн. Та 262 члени сімей загиблих та зниклих безвісти отримали допомогу у розмірі щомісячного прожиткового мінімуму", — розповів Марцінків.

Окрім того, 11 сімей, у яких народились малюки в міському пологовому, отримають виплати на загальну суму 280 000 грн. З початку року таку підтримку виділили для 281 дитини. Загалом — це 6 млн 070 тис. гривень.

"До дня народження 22 дітей військовослужбовців отримали допомогу на суму 18 500 грн. Від початку року ці виплати отримали 489 дітей. Загальна сума — 370 тис. 500 грн", — повідомив Марцінків.

За його словами, 267 людям "золото віку" (70 років і більше) виплатили допомогу на загальну суму 163 тис. грн.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок