Українська чемпіонка Європи з бігу дискваліфікована за вживання допінгу

Українська чемпіонка Європи з бігу дискваліфікована за вживання допінгу

Українська чемпіонка Європи з бігу дискваліфікована за вживання допінгу InsideTheGames

Дворазова чемпіонка Європи з бігу на середні дистанції Наталія Кроль (Прищепа) відсторонена від змагань через порушення антидопінгових правил. Спортсменка пропустить Олімпійські ігри в Токіо.

У лютому 2020 року Наталія Кроль здала позитивний тест на допінг. В організмі легкоатлетки було виявлено заборонену речовину гідрохлортіазид. 3-го серпня AIU (Athletics Integrity Unit) ухвалив рішення у справі Кроль, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Легкоатлетку дискваліфіковано на 20 місяців, з 16 січня 2020 року до 15 вересня 2021 року. Таким чином, Наталія не зможе змагатися на перенесеній Олімпіаді в Токіо, яка запланована з 23 липня до 8 серпня 2021 року.

Також анульовано всі результати спортсменки, починаючи з 16 січня 2020 року, включно з конфіскацією всіх титулів, нагород, медалей, балів та призових і грошових винагород.

Додається, що Кроль погодилася з вироком і відмовилася від права на заслуховування у Дисциплінарному трибуналі.

Що відомо:

  • Наталія Кроль (Прищепа) спеціалізується на бігові на середні дистанції (800 м). Двічі ставала чемпіонкою Європи в цій дисципліні (Амстердам-2016 та Берлін-2018. Також здобула "золото" Європейських ігор-2019 у Мінську в командній першості.
  • Брала участь в Олімпійських іграх-2016 у Ріо, де посіла 14-ту сходинку. Заслужений майстер спорту.
  • У січні-2020 за вживання заборонених речовин була дискваліфікована інша українська легкоатлетка Катерина Табашник.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start