На Кубку світу у Парижі фігуристки з Житомира здобули три медалі

На Кубку світу у Парижі фігуристки з Житомира здобули три медалі

На Кубку світу у Парижі фігуристки з Житомира здобули три медалі
Житомирські фігуристки взяли участь у Кубку світу з фігурного катання. Фото: Житомирська міська рада

Житомирські спортсменки взяли участь у Кубку світу з фігурного катання у Парижі та отримали три медалі. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що у змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах у Франції WIFSA WORLD OPEN 2023 взяли участь Дарина Власенко, Вікторія Гирина та Кіра Нікіфорова, які тренуються в Академії роликового спорту в Житомирі.

Змагання відбувалися з п'ятого по дев'яте липня у Парижі. Україну представляли 30 спортсменок з різних міст – з Житомира, Кам'янського, Дніпра та Чернівців. Загалом в змаганнях брали участь понад 500 учасників з 15 країн світу – Франції, Великої Британії, Ірландії, Іспанії, Італії, України, Молдови, Польщі, Бельгії, Румунії та інші.

"Дарина Власенко посіла перше місце у категорії Еліт-дивізіон, Novice A. Вікторія Гирина посіла друге місце у категорії третій дивізіон, Cadet, і відстала від першої позиції всього на 0,03 бала. Кіра Нікіфорова також посіла друге місце у категорії третій дивізіон, Debs, і відстала від першої позиції на 0,16 бала", – пише пресслужба міськради.

За інформацією пресслужби міськради, це був дебют житомирських спортсменок на змаганнях такого рівня. Тренували дівчат – Тамара Цимбал, Вікторія Цимбал та Марія Коряк.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок