У Житомирі планують побудувати чотири багатоквартирні будинки для переселенців

У Житомирі планують побудувати чотири багатоквартирні будинки для переселенців

У Житомирі планують побудувати чотири багатоквартирні будинки для переселенців
Для 400 переселенців в Житомирі планують побудувати багатоквартирні будинки. Житомир, 14 липня 2023 року. Фото: Facebook Житомирської міської ради

У Житомирі планують побудувати чотири багатоквартирні будинки для понад 400 переселенців. Про це пише Житомирська міська рада на сторінці в мережі Facebook.

За інформацією міськради, орієнтовна кількість квартир – не менше 110. Будинки матимуть чотири поверхи. Наразі розробляється проєкто-кошторисна документація. Щодо фінансування, то гроші на підведення інженерних мереж та облаштування укриття мають спрямувати із місцевого бюджету. Будівництво ж відбуватиметься за кошти Єврокомісії.

"За грантові кошти і облаштують квартири базовими меблями й побутовою технікою. Сума гранту – вісім мільйонів євро. Підведення інженерних мереж, благоустрій території та облаштування укриття здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету, і на сьогодні попередньо передбачено 76 мільйонів гривень", – йдеться у повідомленні.

В межах цього проєкту у 2023 році для виконання контрактів будуть визначені підрядники. Житло має бути введено в експлуатацію у 2024 році.

Також міська рада пише, що до програми "Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні", окрім Житомира, увійшли Чернівці, Дубно, Ковель, Львів, та Макарів.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок