У Рівному підпалили сміттєвий контейнер, момент зняла камера спостереження. Як часто таке стається

У Рівному підпалили сміттєвий контейнер, момент зняла камера спостереження. Як часто таке стається

Ексклюзивно
У Рівному підпалили сміттєвий контейнер
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному в ніч на 14 липня невідомий підпалив сміттєвий контейнер біля будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 32-А. Пожежу зафіксувала камера спостереження, яку ОСББ встановило кілька років тому. За словами головного інженера КАТП-1728 Олександра Артемяка, це п'ятий випадок з початку 2023 року.

На відео з камери спостереження видно, як невідомий чоловік викидає щось до контейнера і той займається.

Камера спостереження
Скрин з відео камери спостереження будинку

Пожежу з вікна своєї квартири побачила жителька будинку, зазначив голова ОСББ "Відродження" Іван Бакунець. Жінка зателефонувала йому близько 4:30 ранку.

"Я зібрався, вийшов, пересвідчився, що горить сміттєвий бак, до того ж пожежа була доволі серйозна, тому я зателефонував на лінію 101, щоб прислали пожежників. Приїхав екіпаж і погасив", — розповів він.

Голова ОСББ
Голова ОСББ "Відродження" Іван Бакунець. Фото: Суспільне Рівне

Пожежу у дворі зафіксувала камера, яку ОСББ встановило кілька років тому. Іван Бакунець зауважив, що відео з неї передав у поліцію.

Про інцидент Іван Бакунець повідомив і власників контейнерів — КАТП-1728. Головний інженер підприємства Олександр Артемяк зазначив, що спалений контейнер замінять. Новий такий коштує понад 16 тисяч гривень.

"Обгоріло цинкове покриття і далі його використовувати уже неможливо буде. Цей бак непридатний, він буде ржавіти. Вже провели тендерну закупівлю і очікуємо десь на 13:00 постачання", — пояснив він.

Головний інженер КАТП-1728
Головний інженер КАТП-1728 Олександр Артемяк. Фото: Суспільне Рівне

Це п'ятий випадок з початку 2023 року, коли у місті горіли сміттєві контейнери, додав Олександр Артемяк:

"Це було в різних локаціях. Було таке, що займається через необережне поводження з цигарками, люди викидають. А є таке, як на даний час, що був підпал. Ми працюємо з восьмої ранку. Був наш юрист-консультант, він написав заяву і відвіз її до районного відділку поліції. Хочу звернутись до жителів нашого міста, аби бути обачливими і повідомляли правоохоронні органи, якщо вони будуть бачити схожі випадки".

Підпал сміттєвого баку
Фото: Суспільне Рівне

Зі слів пресофіцерки Нацполіції в області Катерини Загурської, правоохоронці зареєстрували повідомлення від рятувальників, а також заяву від підприємства. За цим фактом проводитимуть перевірку й встановлюватимуть причетних до події.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок