Нацгвардійці готують плацдарм для наступу на Авдіївському напрямку

Нацгвардійці готують плацдарм для наступу на Авдіївському напрямку

Нацгвардійці готують плацдарм для наступу на Авдіївському напрямку
Тренування нацгвардійців. Фото: Суспільне Вінниця

Військовослужбовці Національної гвардії України на Авдіївському напрямку фронту готуються до розширення плацдарму для наступу, нині бійці постійно відбивають атаки армії Росії на цій ділянці.

Про це розповів під час брифінгу в Military Media Center заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

За його словами, на цьому напрямку військо РФ постійно пробує йти в атаку, робить вилазки, але ці спроби успіхів не мають.

"Підрозділи Національної гвардії утримують ініціативу та готують плацдарм для розширення та продовження наступу на Авдіївському напрямку. Нині нацгвардійці зосереджують свої зусилля на проведенні ударно-пошукових, контрдиверсійних та розвідувальних операцій, а також наведенні цілей для Сил оборони", — зазначив полковник.

Уршалович поінформував, що на цій ділянці фронту не втрачено позицій та територій.

"За тиждень на Авдіївському напрямку військові НГУ ліквідували 58 російських військових та поранили 9".

Військові Росії продовжують зосереджувати зусилля на Авдіївському та Мар'їнському напрямках фронту на Донеччині. Вони намагаються оволодіти містом Мар'їнка, повідомляв речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок