"Поверніть героїв додому": у Хмельницькому вчергове пройшла акція на підтримку військовополонених

"Поверніть героїв додому": у Хмельницькому вчергове пройшла акція на підтримку військовополонених

"Поверніть героїв додому": у Хмельницькому вчергове пройшла акція на підтримку військовополонених
Учасники акції на підтримку українців, які перебувають у російському полоні, з плакатами в руках ідуть мирною ходою по Проскурівській, 14 липня 2023 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

Понад три десятки жителів Шепетівського та Хмельницького районів долучилися до щотижневої акції "Поверніть Героїв додому" в Хмельницькому. Її учасники, з плакатами в руках розповіли, кого чекають, і пройшли мирною ходою по Проскурівській.

Про це Суспільному розповіла координаторка акції Леся Стебло.

Галина з Теофіполя приїхала до Хмельницького на акцію підтримки полонених "Поверніть Героїв додому". Говорить, її син добровольцем пішов захищати Україну на початку повномасштабного російського вторгнення.

"Говорив: "Мамо, хто, як не ми? Ми повинні іти, захищати". Іду, каже, захищати своїх племінників, яких він дуже-дуже любить", - розповідає Галина, учасниця акції "Поверніть героїв додому".

За словами жінки, син ніколи не розповідав про події на фронті.

"Він нічого мені не розказував, нічого. Завжди лише зі мною все добре. Останній дзвінок був 31 березня. І до сьогоднішнього дня нічого невідомо. Я тебе чекаю, моя рідна кровинка", каже Галина.

Учасники акції "Поверніть героїв додому" тримають в руках плакати та прапори, в підтримку родичів, що перебувають у російському полоні, 14 липня 2023 рік.
Учасники акції "Поверніть героїв додому" тримають в руках плакати та прапори, в підтримку родичів, що перебувають у російському полоні, 14 липня 2023 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

З Ізяслава на акцію до Хмельницького приїхала мати воїна Таїса.

"Шукаю і чекаю, що мені повернуть сина, який зник у грудні 2022 року. Пішов на бойове завдання і не повернувся. Надіємося, ні, не надіємося, я знаю, він живий, у полоні, і скоро повернеться", говорить Таїса, учасниця акції.

Проходила повз і доєдналася до тих, хто чекає на повернення рідних воїнів, жителька села Правдівка Лариса.

"Я так хочу, щоб ви їх зустріли, щоб ви усіх обійняли материнською любов’ю. Чекайте, вірте, і ваші сини обов’язково повернуться до вас. І ви їх зустрінете на Богом даній священній українській землі", каже Лариса.

Перша акція "Поверніть Героїв додому", за словами її координаторки Лесі Стебло, відбулася в Хмельницькому 19 серпня минулого року. Відтоді її організовують тут щоп’ятниці. Наступна акція на підтримку українців, які перебувають у російському полоні, запланована на 21 липня.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок