Бур'ян, сміття та будівельні матеріали. У Кропивницькому влаштували рейд містом

Бур'ян, сміття та будівельні матеріали. У Кропивницькому влаштували рейд містом

Бур'ян, сміття та будівельні матеріали. У Кропивницькому влаштували рейд містом
Фото: Кропивницька міська рада

У Кропивницькому працівники інспекції з благоустрою під час рейду виявили порушників Правил благоустрою території міста. На них склали 10 протоколів про адміністративні правопорушення і видали 14 попереджень про усунення неоліків санітарного стану. Про це в етері Українського радіо Кропивницького розповів начальник з благоустрою Кропивницької міської ради Олександр Брюховецький.

Під час рейду працівники обстежили вулиці Олега Паршутіна, Полтавську, Преображенську, Степняка Кравчинського, Автолюбителів, Сумську, Нижню П’ятихатську, Звенигородську, Театральну, Велику Перспективну, Генерала Жадова, Академіка Тамма, Космонавта Попова, Шевченка, Вокзальну, Євгена Тельнова та проспект Промисловий.

Начальник з благоустрою говорить, перевіряли територію приватного сектору, прилеглу територію до багатоповерхових будинків, промислову зону, магістральні дороги та виїздні шляхи. "Перевіряли покіс бур'янів, щоб не було захаращення побутовим та будівельним сміттям".

Пояснив, бур'ян який висотою понад 10 сантиметрів повинен скошуватися. Амброзію треба виривати, з корінням, якщо її зрізаєш вона ще більше росте.

"Наприклад, якщо бур'ян по пояс — виписуємо протокол, коли бачимо що не дуже високий і видно, що людина косить, але нині не встигла це зробити, то виписуємо попередження".

У попереджені, яке виписують власникам вказаний номер телефона інспектора, чому саме воно виписане і за який термін треба усунути це правопорушення.

"Якщо біля прибудинкової території будівельні матеріали, а не будівельне сміття, і видно що людина будується і їй немає куди у двір занести матеріали, то йдемо людям на поступки. Тільки, якщо це насипано не тротуарі і не на дорозі".

Розмір штрафу

Штраф за порушення правил благоустрою з фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, з юридичних осіб від 850 до 1700 гривень.

Як реагують люди

"Більшість у людей негативно реагують. Деякі кажуть, що їм це не заважає, деякі, наводять приклади де більший бур'ян. Є такі, що кажуть, що не встигли покосити чи прибрати, перепрошують", — каже Олександр Брюховецький.

На початок