У Полтаві попрощались із захисниками України Володимиром Хлопоніним та Олегом Шепелєвим

У Полтаві попрощались із захисниками України Володимиром Хлопоніним та Олегом Шепелєвим

Доповнено
У Полтаві попрощались із захисниками України Володимиром Хлопоніним та Олегом Шепелєвим
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві попрощалися з воїнами Володимиром Хлопоніним та Олегом Шепелєвим, які захищали державу від російського вторгнення. Панахиду влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ 14 липня. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка перебувала на місці.

Володимир Хлопонін поліг у бою на Донеччині

51-річний полтавець Володимир Хлопонін загинув 7 липня біля Авдіївки на Донеччині унаслідок штурму російської армії. До війська його призвали 7 березня цього року, розповів Суспільному речник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

"Я його знаю більше 30 років. Пам’ятаю його веселим, таким щирим, який завжди міг прийти на допомогу. В даному випадку він прийшов на допомогу нашій країні. Загинув від кулі ворога, влучив у нього снайпер", – пригадав друг Володимира Хлопоніна Володимир Петров.

У Полтаві прощаються із Володимиром Хлопоніним
Портрет Володимира Хлопоніна. Фото: Суспільне Полтава

Раніше Володимир Хлопонін був волонтером, а на початку повномасштабної війни охороняв територію біля Свято-Успенського собору, розповіла його подруга.

"Останні слова, як з ним говорила, каже: «Як не піти? Хто, як не я, буде захищати нашу Україну? Хто, як не я, буде тут, щоб Полтава була спокійна?»", – розповіла подруга Володимира Хлопоніна Жанна Пономаренко.

На війні загинув Володимир Хлопонін з Полтави
Рідні Володимира Хлопоніна біля його труни. Фото: Суспільне Полтава

У Володимира залишилися дружина та донька, розповіла його родичка Світлана Овчаренко.

Олег Шепелєв помер на Дніпропетровщині

Також попрощалися із полтавцем Олегом Шепелєвим. Він був на війні з квітня 2022-го. Помер 8 липня у військовому таборі на Дніпропетровщині, розповіла донька Любов Шепелєва.

"Я так розумію, що в нього не витримало серце, я ще не бачила експертизи. Він дуже переживав за це, там помирали його друзі. Пішов (до війська – ред.) як навідник, але там було, як прийдеться. Знаю, що він і в ближньому бою під Бахмутом воював. Він дуже полюбляв рибалити, мріяв, що в нього колись буде будинок біля річки, щоб він міг ходити рибалити. Також в нього були золоті руки, він міг все робити. Я відчувала себе улюбленою донечкою", – розповіла донька Олега Шепелєва Любов Шепелєва.

За словами Любові, в Олега Шепелєва також лишився син. Воїнові було 56 років.

У Полтаві прощаються із Олегом Шепелєвим
Портрет Олега Шепелєва. Фото: Суспільне Полтава
"Був дуже добрий, працьовитий був. Він пішов добровільно воювати, захищати нашу Україну. Я пишаюся ним. Був контужений під Бахмутом, у нього зупинилося серце", – сказала родичка Олега Шепелєва Тетяна Федюн.
Прощання із воїном Олегом Шепелєвим
Рідні Олега Шепелєва біля його труни. Фото: Суспільне Полтава

Поховали бійців на Затуринському кладовищі поблизу обласного центру.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок