Спортивну базу "Спартак" передають до комунальної власності Києва

Спортивну базу "Спартак" передають до комунальної власності Києва

Спортивну базу "Спартак" передають до комунальної власності Києва
Стадіон "Спартак" Фото: КМДА

Навчально-спортивну базу "Спартак" передадуть із державної до комунальної власності територіальної громади Києва. База розташована на вулиці Кирилівській, 105. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що на цій базі функціонують шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансуються за рахунок бюджету Києва, тому передача майнової власності — це давно потрібний і логічний крок.

"Стадіон "Спартак" — це перлина Подолу. Ми зробимо все для того, щоб повернути на нього глядачів, і зробити його дійсно привабливим та сучасним спортивним об’єктом Києва",— каже заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

У КМДА поінформували, що процес передачі до комунальної власності бази "Спартак" розпочався кілька років тому. Наразі стадіон збираються привести до ладу і він відповідатиме всім сучасним вимогам і стандартам. 

Що відомо про стадіон "Спартак"

Стадіон "Спартак" побудували у 1934 році. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на п’ять тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, дві закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки — 25 м), готель на 150 місць.

Під час капітального ремонту 1977 –1980 років споруджено чотири металевих вишки (висота до 30 м) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для міні-футболу, капітально відремонтовано будівлю басейну. Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.

На початок