Всі будуть з водою. У Новопавлівці змонтували свердловину, яка повністю забезпечує потреби людей

Всі будуть з водою. У Новопавлівці змонтували свердловину, яка повністю забезпечує потреби людей

Всі будуть з водою. У Новопавлівці змонтували свердловину, яка повністю забезпечує потреби людей
Фото: Покровська МВА

У Лисівському старостинському окрузі Покровської громади на Донеччині комунальники облаштували свердловину, яка може повністю забезпечити потреби у воді для місцевих жителів.

Про це повідомили в Покровській МВА.

"Всі села Лисівського старостинського округу забезпечені водою. У Новопавлівці змонтували свердловину, яка забезпечить технічною водою всіх мешканців. У селах Зелене та Новий труд є свердловина з технічною водою", — йдеться у повідомленні.

За даними МВА, селища Гнатівка і Ріг приєднані до Покровська та отримують воду згідно з графіком, а до селища Сухий Яр її возитимуть автомобільним транспортом.

Подачу води жителям Покровської громади Донецької області із Карлівського водосховища планують відновити до середини липня. Про це повідомляв заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба.

У цій громаді на Донеччині налагодили резервне водопостачання за проєктом очищення шахтних вод. Як повідомляв Суспільному начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк, резервне водопостачання працює для Мирнограда і Покровська. Містяни отримують воду по три дні по черзі, тому що не вистачає джерела.

Карлівське водосховище і фільтрувальна станція постачала воду у Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівку, Покровськ, Селидове та Українськ. Проте станція також постійно перебувала під обстрілами, через це від початку повномасштабного вторгнення працювала із перебоями.

Після обстрілу 25 травня 2023 року, яким російська армія зруйнувала греблю, з водойми, за уточненими даними Кириленка, витекло 9,85 млн кубометрів води. Без водопостачання лишилось 350 тисяч жителів у Селидівській, Покровській, Новогродівській, Мирноградській міських територіальних громадах.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок