15 років за ґратами. В Івано-Франківську за держзраду засудили колишнього оперативника СБУ — обласна прокуратура

15 років за ґратами. В Івано-Франківську за держзраду засудили колишнього оперативника СБУ — обласна прокуратура

15 років за ґратами. В Івано-Франківську за держзраду засудили колишнього оперативника СБУ — обласна прокуратура
Фото: Pixabay

В Івано-Франківську засудили колишнього оперативника СБУ в Донецькій області, якого визнали винним у державній зраді. Засуджений від початку повномасштабного вторгнення РФ допомагав представникам РФ, зокрема разом з ними вів підривну діяльність проти України. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура у Facebook.

В Івано-Франківську за держзраду засудили колишнього оперативника СБУ
Фото: Facebook/Івано-Франківська обласна прокуратура

У суді прокурор довів, що засуджений перейшов на бік представників РФ ще на початку великої війни.

"Як оперативник СБУ, якого звільнили в запас, він намагався завербувати співробітників як агентів для збору розвідувальної інформації. За співпрацю зі спецслужбами РФ він гарантував колегам по службі безпеку для їхніх сімей", — йдеться у дописі.

Співробітника СБУ в Донецькій області визнали винним у державній зраді за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Строк відбування рахуватимуть з моменту його затримання.

Досудове розслідування за процедурою in absentia Спеціальне досудове розслідування (in absentia) здійснюється стосовно одного чи декількох підозрюваних, згідно із загальними правилами досудового розслідування, передбаченими КПК України, з урахуванням положень глави 24-1 КПК України. Спеціальне досудове розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.здійснювали слідчі управління СБУ в Івано-Франківській області.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок