На Полтавщині виявили трьох людей, які підтримували вторгнення РФ в Україну

На Полтавщині виявили трьох людей, які підтримували вторгнення РФ в Україну

На Полтавщині виявили трьох людей, які підтримували вторгнення РФ в Україну
Люди, які підтримували РФ. Фото: Служба безпеки України

У Полтавській області працівники СБУ оголосили про підозри двом місцевим жителям та переселенці з Харківщини. Вони, ймовірно, виправдовували та заперечували збройну агресію Росії проти України. Цю інформацію 12 липня Суспільному повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

За даними слідства, двоє мешканців Полтавщини та жінка з Харківщини розміщували у забороненій в Україні соціальній мережі контент із запереченням або виправданням збройної агресії Росії.

За словами Інни Усової, правоохоронці з’ясували, що підозрювані поширювали дописи із російськими наративами.

"Мешканець Полтавського району підтримував військові дії Росії проти України та глорифікував осіб, які здійснюють збройну агресію проти нашої держави, зокрема Рамзана Кадироваросійський чеченський державний діяч, генерал-полковник . Мешканка Миргородського району розмістила допис у мережі Інтернет, в якому прославляла і глорифікувала «втомленого і непереможеного російського солдата»"

Жінка з Харківщини у соцмережах поширювала інформацію про те, що Крим та тимчасово окуповані території України нібито належать Росії.

У помешканнях людей під час обшуків вилучили телефони та комп’ютери. Усіх підозрюють за частиною другою статті 436-2 "Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників". Санкція передбачає щонайбільше 5 років позбавлення волі. кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок