Закупівля дорожнього обладнання: заступник директора "Київавтодору" перебуватиме під домашнім арештом

Закупівля дорожнього обладнання: заступник директора "Київавтодору" перебуватиме під домашнім арештом

Заступника директора "Київавтодору" взяли під цілодобовий домашній арешт
Обмежувальні стовпчики на одній із вулиць Києва (ілюстративне). Фото: КМДА

Голосіївський райсуд Києва обрав запобіжний захід ексдиректору одного зі столичних комунальних підприємств, який нині є заступником директора корпорації "Київавтодор". Посадовець, якого підозрюють у службовій недбалості, перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

Термін дії запобіжного заходу до 6 вересня 2023 року включно. Підозрюваний також зобов'язаний прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою, повідомляти правоохоронним органам про зміну місця проживання, здати паспорт для виїзду за кордон, носити електронний засіб контролю.

Раніше чиновнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки КК України у межах кримінального провадження про закупівлю дорожнього обладнання. Мова про придбання обмежувальних стовпчиків із нержавіючої сталі для дорожніх об’єктів у Печерському районі.

Як встановило слідство, технічні та якісні характеристики товару не відповідають нормам ДСТУ. За версією прокуратури, через дії керівника комунального підприємства столичний бюджет зазнав збитків майже на 2 млн гривень.

Що відомо про викриття службових зловживань та недбалості у Києві

Київська прокуратура скерувала до суду звинувачення стосовно керівника столичного підприємства. Його підозрюють у привласненні 12,6 мільйонів гривень бюджетних коштів під час постачання паливно-мастильних матеріалів на потреби Міноборони.

У Києві суд відсторонив від посади начальника Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської райдержадміністрації. Правоохоронці підозрюють посадовця у розтраті 800 тисяч гривень бюджетних коштів, які виділялися на капітальний ремонт найпростішого укриття

Керівника Департаменту "Київводоканалу" та керівника підрядної організації підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі насосів. За даними правоохоронців, сума збитків становить 1,7 млн гривень.

Столичний бюджет отримав збитки на понад 4 млн грн під час капітального ремонту футбольного поля в Дарницькому районі. Керівництво дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) уклало договір з підрядником для такого капремонту. На нього виділили 8 млн грн зі столичного бюджету.

Поліція перевіряє можливе розкрадання грошей, які були виділені на ремонт укриттів у столиці.

Прокуратура Києва повідомила про підозру начальниці Управління освіти РДА столиці. Її звинувачують у привласненні бюджетних коштів через закупівлю 17 генераторів за завищеною ціною.

На початок