Відгукнулись на звернення рівнян: на вулиці Захисників Маріуполя зроблять пішохідний перехід

Відгукнулись на звернення рівнян: на вулиці Захисників Маріуполя зроблять пішохідний перехід

Пішохід через дорогу на вулиці захисників Маріуполя
Фото: Суспільне Рівне

На вулиці Захисників Маріуполя у Рівному облаштують новий пішохідний перехід. Загальна вартість проєкту становить 870 тисяч. Його частину оплатить місто, решту — АТБ. Прогнозують, що відкрити пішохідний перехід зможуть через місяць.

Олена Примачок — мама маленьких доньки та сина. Проживає неподалік Сарненського кільця і часто змушена переходити дорогу з інтенсивним рухом автомобілів в невстановленому місці.

"Складає велику проблему тут перейти. Нема пішохідних [переходів — ред.] на проміжку метрів 500 точно. Треба переходити тут, або дуже швидко перебігати з дітьми. Мамам з візочками — взагалі проблема, бо поки з бордюру з'їдеш — вже машина тут, дуже проблематично", — каже рівнянка.

На одній з вулиць облаштують пішохідний перехід
Рівнянка Олена Примачок переводить своїх дітей через дорогу. Фото: Суспільне Рівне

Звернень облаштувати пішохідний перехід через вулицю Захисників Маріуполя поблизу супермаркету АТБ отримували неодноразово, зазначає секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. За його словами, проєкт для облаштування переходу вже розробили.

"Я думаю, що вже на наступному тижні будуть його робити, буде стояти паркан, буде стояти тактильна плитка. Буде острівець безпеки, буде освітлення. Це буде для всіх верств населення, навіть на візочках. Загальна вартість проєкту — 870 тисяч гривень. З міського бюджету на цей проєкт передбачили 420 тисяч гривень", — пояснює посадовець.

Керівництво АТБ-маркету вирішили долучитися, вони співфінансують даний проєкт.

"Виконанням будівельних робіт ми забезпечимо безпеку наших покупців і жителів цього мікрорайону. Щодо суми, орієнтовно це буде 450 тисяч", — зазначає районний керуючий ТОВ "АТБ-Маркет" Володимир Кусік

За припущенням Віктора Шакирзяна, пішохідний перехід на Героїв Маріуполя відкриють орієнтовно через місяць.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок