В Запоріжжі визначали чемпіонів України з пляжного волейболу

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу. Спортсмени змагалися за першість у віковій категорії до 22 років протягом 3 днів. 2 серпня у завершальних матчах взяли участь 8 команд.

Олександр Бойко та Олексій Бублик приїхали до Запоріжжя з Нової Каховки та Прилук. Кажуть: у пляжний волейбол грають вже 3 роки і вже мають певні нагороди за інші змагання. Під час цього чемпіонату хлопці посіли 3 місце.

Показали гарну гру так, що не так образливо було програти. Трішки не вистачило стабільності. Везучості не хватило. У фіналі були сильні сопериники сильні були.

Загалом у триденних змаганнях взяли участь 39 команд. Зокрема, 20 чоловічих та 19 жіночих. Змагалися спортсмени з Запоріжжя, Чорноморська, Києва, Житомира, Миколаєва, Рівного, Нової Каховки, Прилук, Ужгорода, Одеси, Кіровоградської та Харківської областей. Наймолодшому учаснику - 15 років.

У підсумку, перше місце серед чоловіків виборола команда Рівне-Київ у складі Владислава Павлюка і Івана Кривобока. А серед жінок перемогу здобула пара з Чорноморська - Софія Рилова та Єва Сердюк. Переможці чемпіонату отримали грамоти та нагороди. Та головний приз - можливість представляти Україну на чемпіонаті Європи у віковій категорії до 22 років.