На Львівщині незаконно зрубали дерева на території заповідника

На Львівщині незаконно зрубали дерева на території заповідника

На Львівщині незаконно зрубали дерева на території заповідника
У лісовому господарстві однієї із філій ДП "Ліси України" незаконно зрубали дерева. Фото: Львівська обласна прокуратура

Двох жителів Львівщини підозрюють у незаконній вирубці лісу на території заповідника. За даними прокуратури, це завдало державі збитків на суму близько мільйона гривень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що один із жителів Львівщини зрубав дерева у лісовому господарстві однієї із філій ДП "Ліси України", територія якого відноситься до природно-заповідного фонду України.

Зрубану деревину чоловік розпилював та перевозив до території власного будинку, де була облаштована підпільна пилорама.

"Внаслідок незаконної рубки дерев у вищевказаному природному заповіднику Львівщини державі було завдано понад 900 тис грн збитків", — йдеться у повідомленні.

На Львівщині незаконно вирубали дерева на території заповідника
Незаконно зрубані дерева на Львівщині. Фото: Львівська обласна прокуратура

За аналогічною схемою ще один житель Львівщини здійснив незаконну порубку дерев у лісовому масиві на території лісництва однієї із філій ДП "Ліси України".

"В подальшому, частину деревини він розпилив та перевіз до орендованої будівлі, а іншу залишив на місці незаконної рубки, для подальшого привласнення", — повідомили у прокуратурі Львівської області.

Такими діями чоловік завдав державі збитків на 80 тисяч гривень. Незаконно добуту деревину правоохоронці вилучили. Крім того, у чоловіків виявили бензопили та сокири.

На Львівщині незаконно вирубали дерева на території заповідника
Незаконно зрубані дерева на території заповідника. Фото: Львівська обласна прокуратура

Жителям Львівщини повідомили про підозру за фактами незаконної порубки лісу (ч. 1, 4 ст. 246 КК України). Слідчі дії тривають. Правоохоронці вирішують питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

На початок