Біля метро "Шулявська" в Києві почали ремонт підземного пішохідного переходу

Біля метро "Шулявська" в Києві почали ремонт підземного пішохідного переходу

На Шулявському шляхопроводі почали реконструкцію підземного пішохідного переходу
Шулявський міст під час випробувань на міцність, грудень 2019 р. Сайт Віталія Кличка

Ліфти для пішоходів і дренажна система, що запобігатиме підтопленням — у Києві реконструюють підземний перехід на Шулявському шляхопроводі. Про початок будівельних робіт повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Ремонт проводять на транспортній розв’язці на перетині просп. Берестейського з вул. Вадима Гетьмана.

У підземному переході планують оновити електромережі і встановити внутрішні насоси для відкачування води. Також замінять сходи і облаштують накриття виходів із підземного переходу. Крім сходів, у переході з’являться ліфтові підйомники.

Як зазначили в КМДА, основний комплекс робіт із реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі завершать до кінця 2024 року.

Що відомо про реконструкцію Шулявського шляхопроводу

Київрада у грудні 2022 року внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку Києва. Ними передбачено, що у 2023 році в столиці продовжать будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги, реконструкцію Шулявського шляхопроводу та розвиток метро. Фінансування робіт буде вдвічі меншим, ніж до війни.

Старий Шулявський міст частково обвалився 27 лютого 2017 року. Відкриття відреконструйованого шляхопроводу відбулось наприкінці грудня 2019 року. Підрядник надав гарантію на якість робіт – 50 років.

До кінця 2023 року у межах реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі планується завершити ремонт підземного переходу. Також цьогоріч облаштують з’їзди на Берестейський проспект.

На початок