У Хмельницькому утеплюють фасад палацу творчості дітей та юнацтва

У Хмельницькому утеплюють фасад палацу творчості дітей та юнацтва

У Хмельницькому утеплюють фасад палацу творчості дітей та юнацтва
Палац творчості дітей та юнацтва. Фото: Суспільне Хмельницький

На утеплення Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва цьогоріч з міського бюджету взяли 10 мільйонів гривень, за ці кошти планують завершити термомодернізацію палацу, яку розпочали у 2018 році. Наразі, у цьому закладі позашкілля займається понад дві тисячі дітей.

Про це Суспільному Хмельницький розповів заступник директора закладу з адміністративно-господарської частини Ігор Доманіцький.

Методистка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Світлана Довгань каже, що у міжсезонний період температура в приміщенні закладу складала 17-18 градусів.

"В міжсезонний період було прохолодно в навчальних класах. Ми дуже сподіваємось, що нарешті все зміниться, стане набагато комфортніше", — розповідає Світлана Довгань.

Утеплення фасаду Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
Утеплення фасаду Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Фото: Суспільне Хмельницький

Утеплюють фасад палацу дві бригади, розповідає робочий бригадир однієї із них - Василь Павликівський. Каже, в кожній — по п’ять робітників.

"Об’єму ми зробили за два тижні – приблизно квадратів 250. Там залишилось нам небагато - квадратів десь півтори тисячі. Сьогодні ми кутики чіпляємо, обрізаємо відкоси, підготовлюємо до затяжки сіткою армуючою", — каже Василь Павликівський.

Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва — найбільший заклад позашкілля громади, в якому займається понад дві тисячі дітей, каже заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак. З його слів стало відомо, що окрім палацу творчості дітей та юнацтва, цьогоріч у громаді термомодернізуватимуть шість закладів освіти. На них з міського бюджету візьмуть 45 мільйонів гривень.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок