На Черкащині зросла кількість ДТП. У чому причина

На Черкащині зросла кількість ДТП. У чому причина

На Черкащині зросла кількість аварій. Про це під час брифінгу повідомив начальник відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Копійка.

У цілому за перше півріччя 2023 року спостерігається негативна тенденція щодо збільшення кількості ДТП, розповів Олександр Копійка:

"За шість місяців 2023 року на вулицях Черкащини зареєстрували 1 877 аварій, що на 40% більше за аналогічний період 2022 року. За цей період зареєстрували 303 ДТП з потерпілими, що на 57% більше за аналогічний період минулого року, з травмованими — 371 аварія (на 86% більше за 2022 рік). З початку року в області у ДТП загинули 52 людини, що на 11% більше за попередній рік".

Найбільшу кількість аварій зафіксували у Золотоніському районі, зазначив він. Основна причина ДТП — порушення правил маневрування — 732 випадки.

"ДТП з потерпілими відбуваються через перевищення швидкості — 124 пригоди, порушення правил маневрування — 80 пригод, порушення правил проїзду перехресть — 38 пригод. У той час, у 2022 році рівень аварійності зменшився у порівнянні з 2021 роком", — пояснив Олександр Копійка.

брифінг
Олександр Копійка. Суспільне Черкаси

Він зазначив, що під час комендантської години патрульні також фіксують ДТП, однак їх кількість — мінімальна.

Олександр Копійка розповів про найбільш небезпечні перехрестя:

"Серед найбільш небезпечних перехресть у Черкасах можна виділити: перехрестя вулиць Надпільна та Пастерівська, Благовісна-Чорновола, Чорновола-Надпільна, Шевченка-Пастерівська. На перехресті Надпільна та Пастерівська найчастішою причиною аварій стає порушення правил перетину перехресть".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок