У Житомирі проведуть сьомий урбаністично-культурний фестиваль "Майстерня міста"

У Житомирі проведуть сьомий урбаністично-культурний фестиваль "Майстерня міста"

У Житомирі проведуть сьомий урбаністично-культурний фестиваль "Майстерня міста"
Ілюстративне фото: УНІАН

У Житомирі з 20 по 22 липня проведуть сьомий фестиваль "Майстерня міста". На якому житомиряни і гості Житомира зможуть взяти участь у різних майстер-класах, спортивних активностях, обговореннях про розвиток міста і заходах для покращення ментального здоров'я громадян. Про це 12 липня на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради розповів директор комунальної установи "Агенція розвитку міста" Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

За його словами, цього року фестиваль "Майстерня міста" відбудеться на Новому бульварі, 4. Захід організовується за підтримки міжнародного проєкту з інтегрованого розвитку міст України, який фінансується урядами Швейцарії і Німеччини.

"Цього року отримано понад 60 проєктних ініціатив від місцевих громадських організацій, ініціативних груп та виконавчих органів міської ради. Обрали 44 унікальні активності, які представлять на фестивалі "Майстерня міста" – це різні дискусії і майстер-класи", – говорить Борис Пахолюк.

Директор комунальної установи "Агенція розвитку міста" розповів, що наразі у програмі фестивалю "Майстерня міста" вже сформований план заходів, де проводитимуть дискусії щодо стратегічного розвитку міста, організують спортивні заняття та культурні заходи. Новинкою цього року є додаткові активності, присвячені особистісному росту та ментальному здоров'ю жителів.

"У нас щодня під час обідньої перерви з 12.30 до 14.00 проводитимуть майстер-класи про ментальне здоров'я. Запрошуємо всіх жителів і працівників міської ради долучитись та безкоштовно послухати корисні практики, які можуть поліпшити наше здоров'я в складний період, коли ми відчуваємо тривогу через військові загрози та повітряні тривоги. Це дуже важко для людей. Тому я вважаю, що ці майстер-класи будуть цікавим місцем, де дорослі зможуть обговорити, як має виглядати майбутнє нашого міста Житомира", – каже Борис Пахолюк.

Зі слів директора комунальної установи "Агенція розвитку міста", діти на фестивалі знайдуть додаткові культурні, мистецькі та освітні активності, які дозволять їм розвантажити та наситити свій літній відпочинок більшими знайомствами та спілкуванням з іншими дітьми.

Також Борис Пахолюк додав, що очікують різні спортивні активності. Одна з яких – велосипедом на роботу. І запрошує жителів Житомира 21 липня приїхати на роботу велосипедом.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок