Жодних порізів на тілі немає. Що відомо про госпіталізацію дівчинки з дитбудинку в лікарню на Закарпатті

Жодних порізів на тілі немає. Що відомо про госпіталізацію дівчинки з дитбудинку в лікарню на Закарпатті

Жодних порізів на тілі немає. Що відомо про госпіталізацію дівчинки з дитбудинку в лікарню на Закарпатті
Ілюстративне фото/Суспільне Ужгород

Дівчинка, яку госпіталізували до Закарпатської обласної дитячої лікарні з дитячого будинку зі Сваляви, не має на тілі жодних порізів. У неї планова госпіталізація, — розповіла Суспільному медична директорка установи Магдалина Семеняк.

Ввечері 11 липня у мережі Facebook користувач Svit Lana опублікувала відео, на якому показала дитинку, яка знаходиться в медзакладі. Жінка додала допис до відео: "Сьогодні в Мукачівську дитячу лікарню привезли дитинку в терапевтичне відділення із Свалявського інтернату. Ручки порізані, синяки, в крові. Чула, так як би дитинка порізала ручки сама ножицями. Якщо це так, то питання де дивляться вихователі інтернату, як вони виконують свої обов'язки. Дитинка дуже пищала, плакала, а на неї медперсонал не звертав увагу. Будь ласка, провірте заклад інтернат Свалявський. Я впевнена, що там ще багато таких діток".

Що кажуть в дитячому будинку

Дівчинку госпіталізували до лікарні 10 липня з харчовою алергією. Про це на сторінці у Facebook написав директор обласного будинку дитини Володимир Бейреш.

"На момент госпіталізації на обличчі дитини наявні прояви харчової алергії у вигляді макулопапульозної висипки, роздряпи. Ознаки побиття та порізів відсутні. Дитина в нашому закладі перебуває на обліку з приводу важкого психічного захворювання з проявами аутоагресії, поведінковими порушеннями", — написав Володимир Бейреш.

Він додав: "Цей діагноз підтверджено в КНП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м.Берегова" ЗОР та освідчена як дитина з інвалідністю".

Жодних порізів та тілі дитини немає

"Це планове лікування. У дитинки білково-енергетична недостатність неуточнена та аутоагресія. Жодних порізів на тілі дитини немає. Є мацерація.Просочування тканин (зазвичай шкіри) рідиною і їхнє набухання.. Їй одягнули кофтинку з царапками, щоб не розтирала шкіру. Дитинка почувається добре, має гарний апетит, добре харчується", — розповіла Магдалина Семеняк. За її словами, дівчинка у медзакладі перебуває у супроводі медсестри.

Ювенальна поліція проводить перевірку

Речниця Нацполіції Ганна Дан розповіла Суспільному: правоохоронці зареєстрували даний факт під час моніторингу Інтернет-мережі. Наразі ювенальна поліція проводить перевірку.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram

На початок