У Києві стартували навчання з підготовки до нацспротиву

У Києві стартували навчання з підготовки до нацспротиву

У Києві стартували навчання з підготовки до нацспротиву
Учасників підготовки до нацспротиву в Києві навчають поводженню зі зброєю. Фото: КМДА

У вівторок, 11 липня, у Києві відбулося перше безоплатне навчання з підготовки до національного спротиву. Теоретичні та практичні заняття пройшла група охочих, що зареєструвалися на тренінг. Про це інформує пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Інструктаж для учасників провели працівники Департаменту муніципальної безпеки КМДА і 5 волонтерів із досвідом бойових дій.

Учасникам розповіли про види вибухонебезпечних предметів, навчали поводженню з вогнепальною зброєю, ознайомили з основами тактичної медицини, зокрема, наданням первинної меддопомоги постраждалим.

Під час практичних занять слухачі опановували навички стрільби з автомата АК-74 на лазерному тренажері.

Заступник директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Михайло Щербіна розповів про план проводити такі заняття майже щодня. За першу добу заявки на участь у навчанні подали понад 2 тисячі людей, майже 70% із них – жінки.

З 15 липня в Києві розгорнуть ще дві локації, де одночасно зможуть навчатися близько 120 людей. Тренінги проводитимуть і в робочі, і у вихідні дні.

Охочі пройти навчання з підготовки до національного спротиву мають заповнити форму учасника.

Що відомо про тренінги в Києві в умовах війни

У Києві усіх охочих записують на одноденне навчання з підготовки до національного спротиву. Заняття безкоштовні.

Влітку 2022 року у київському метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.

З огляду на попит серед киян тренінги з домедичної допомоги на станціях метро вирішили проводити кожну третю п’ятницю місяця.

У Києві з червня на базі громадських просторів VcentrіHUB проводять тренінги, де всіх охочих навчають надавати психологічну підтримку і домедичну допомогу.

Червоний Хрест почав проводити тренінги у Києві, де навчають надавати першу допомогу тваринам.

На початок